• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Правила прийому в ДНЗ

Інформація про влаштування дитини до дошкільного закладу

/Files/images/491646487[1].gif

Шановні батьки!


КОМПЛЕКТУВАННЯ ГРУП ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ПРОВОДИТЬСЯ КОМІСІЄЮ УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Прийом громадян для одержання направлення:

У заклади №15, №35, №5, №6, №22, №25, №18, №26, №3, №28, №14, №7, №23, БНВК "ЗОШ №13-ДНЗ" проводиться у приміщенні дитсадка №28 (вул. Тараса Шевченка, 58) .

У заклади №8, №10, №30, №33, №34, №11, №27, №17, №31, №12, №32, №24, №36, проводиться у приміщенні дитсадка №33 "Калинка" (вул.Східна, 22 А).

У заклади освіти №4, №19, №20, №21, №1, №2, №13, №29, №16, №9, проводиться у приміщенні дитсадка №1 "Веснянка" (вул. Дачна, 45).

Прийом громадян проводиться кожного останнього четверга місяця (крім липня) з 09.00 до 17.00 (перерва з 13.00 до 14.00). Оформлення направлень у дошкільні навчальні заклади проводиться на підставі документів:

- заяви батьків або осіб, які їх замінюють;

- свідоцтво про народження дитини (оригінал).

ПАМ`ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ

1. Оформлення дітей в дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) комбінованого типу №25 "Оленка" Білоцерківської міської ради Київської області здійснюється комісією управління освіти і науки Білоцерківської міської ради . Направлення надає комісія , яка працює в останній четвер кожного місяця в дошкільному закладі №28 "Горобинонька" (вул. Шевченка, 58) з 9.00 до 17.00.

2. Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснюється керівником протягом календарного року на підставі направлення управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Київської області та свідоцтва про народження дитини. Крім направлення необхідно надати медичний огляд лікарів в "Медичній картці дитини" за формою 026/о, яку затверджено Наказом МОЗ "Про затвердження форм первинної облікової документації та інструкцій щодо їх заповнення , що використовуються у закладах охорони здоров’я, які надають амбулаторно-поліклінічну та стаціонарну допомогу населенню незалежно від підпорядкування та форми власності" .

3. Під час прийому дитини до дошкільного навчального закладу керівник зобов’язаний ознайомити батьків або осіб, що їх замінюють, із статутом дошкільного закладу, іншими документами, що регламентують його діяльність.

4. За дитиною зберігається місце в дошкільному закладі у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (90 днів.)

5. Відрахування дитини з дошкільного закладу може здійснюватись:
за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що включає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;
у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Адміністрація ДНЗ повинна письмово повідомити батьків про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

6. Дошкільний навчальний заклад забезпечує збалансоване харчування дітей, необхідні для їх нормального росту і розвитку із дотриманням натурального набору продуктів.

7. У ДНЗ організовано триразове харчування для дітей віком від 3 до 6 років.

8. Медичне обслуговування дітей у дошкільному навчальному закладі здійснюється на безоплатній основі медичними працівниками, які входять до штату цього закладу і передбачає проведення обов’язкових медичних оглядів, у тому числі медичних оглядів перед профілактичними щепленнями, проведення профілактичних щеплень згідно з календарем щеплень, надання невідкладної медичної допомоги на догоспітальному етапі, інформування батьків або осіб, що їх замінюють.

9. Батьки зобов'язані:
своєчасно вносити платню за надання додаткових послуг, якщо такі мають місце;
віддавати і забирати дитину безпосередньо у вихователя, і обов”язково особисто, не передовіряючи її неповнолітнім особам;
приводити дитину здоровою, чисто вдягненою, охайною, у відповідності до санітарно-гігієнічних правил;
дотримуватись режиму роботи навчального закладу, приводити та забирати дитину вчасно;
своєчасно сповіщати вихователів про відсутність дитини у навчальному закладі і причини її відсутності.

10. Батьки мають право:
вносити пропозиції щодо роботи з дітьми, організації додаткових послуг;
відвідувати заняття та інші навчально-виховні заходи;
заслуховувати звіти керівника про роботу навчального закладу.

ОГОЛОШЕННЯ

Комплектування закладів дошкільної освіти на 2018/2019 навчальний рік проводиться Комісією управління освіти і науки Білоцерківської міської ради.Прийом громадян проводиться кожного останнього
четверга місяця (крім липня)
з 09.00 до 17.00 (перерва з 13.00 до 14.00).

Оформлення направлень у заклади дошкільної освіти проводиться на підставі документів:

заява батьків або осіб, які їх замінюють;
свідоцтво про народження дитини (оригінал).


Кiлькiсть переглядiв: 222

Коментарi